Jessica Alba se rozešla s křesťany

Jessica Alba ilustrační foto

Jessica Alba ilustrační foto

Herečka Jessica Alba se obrátila zády ke křesťanské komunitě, v které vyrůstala, poté co její členové začali zesměšňovat její sexy tělo.

Hvězda seriálu Dark Angel, která se v posledních letech stala v Hollywoodu žhavým zbožím, byla období dospívání oddanou křesťankou, ale s přáteli se postupně rozešla, poté co začali mít problém s její fyzickou krásou.

Alba k tomu říká: „Jedním z důvodů, proč jsem se rozešla s křesťany, bylo, že mi znepříjemňovali mé ženství a odsuzovali mě za to, že mám tělo, které přitahuje muže. Nechápala jsem, proč to dělají, říkala jsem, „Bůh mě takovou stvořil,“" Byla to pro mě těžká doba.“

Herečka se však zcela neoprostila od konzervativních křesťanských názorů – ve svých filmových smlouvách má vždy dodatek o tom, že se neobjeví nahá, a i v sexy foto seriálu pro magazín GQ se objevila v kalhotkách, které na dnešní dobu zahalují až příliš.

 

Jessica k tomu říká: „Nechtěli, abych si vzala babičkovské kalhotky, ale já říkám, když mám být nahoře bez, budu mít aspoň bombarďáky.“

INFONet/WENN (30. 3. 2005)

Zdroj: Blesk.cz